2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige aankondiging voor toelating op een reeds ingesteld Dynamisch Aankoopsysteem ICT hardware – Mobiele (communicatie) apparaten en werkplek hardware en aanvullende dienstverlening
Beschreibung: Doorlopende bekendmaking bestaande Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) ICT hardware – Mobiele (communicatie) apparaten en werkplek hardware en aanvullende dienstverlening. Deze bekendmaking is voor ondernemers die nog niet zijn aangemeld en zich willen aanmelden. Aanmelding kan via de berichtenmodule of via inkoop@winterswijk.nl Beschreven in de toeleidingsleidraad
Interne Kennung: Tenderned kenmerk 284408
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: DAS is een systeem in twee fasen: eerste is aanmelding en daarna offerte fase. De offerte fase geschiedt telkens wanneer de aanbestedende dienst een nieuwe offerte aanvraag heeft. Deze vrijwillige doorlopende bekendmaking biedt ondernemers die zich nog niet hebben aangemeld, de mogelijkheid zich aan te melden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Op basis van Das gaat het om verschillende percelen
Beschreibung: Zie toelatingsleidraad voor een toelichting. Geldige aanmeldingen ontvangen een uitnodiging voor het doen van een inschrijving voor de opdrachten (lees percelen) van de gemeente waaronder vervanging werkplek hardware en mobiele (communicatie)apparaten. Zie toelatingsleidraad voor een toelichting. Geldige aanmeldingen ontvangen een uitnodiging voor het doen van een inschrijving voor de opdrachten (lees percelen) van de gemeente waaronder vervanging werkplek hardware en mobiele (communicatie)apparaten.
Interne Kennung: 1