424734-2026 - Wettbewerb
Litauen – Krankenversicherung (Pflichtversicherung) – Sveikatos draudimo paslaugos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sveikatos draudimo paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija perka tarnautojų (preliminariai 700) sveikatos draudimo paslaugas. Paslaugos bus perkamos 12 mėnesių laikotarpiui su galimybe pratęsti paslaugų teikimą vieną kartą 12 mėnesių (iš viso 24 mėn.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0