See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure overbruggingsovereenkomst MO
Beschreibung: Deze onderhandelingsprocedure ten behoeve van de overbruggingsopdracht maatschappelijke opvang betreft het tijdelijk bieden van dienstverlening aan de doelgroep dak- en thuislozen voor maatschappelijke opvang, op een overbruggingslocatie. Maximaal 40 plekken voor 24-uursverblijf en een inloop voor maximaal 30 personen tegelijkertijd.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1