See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE GMINY SULEJÓW W ROKU 2026
Beschreibung: Przedmiotem postępowania będzie wybór Operatora (Operatorów), z którym (z którymi) zostanie zawarta umowa w trybie zgodnym z ustawą Prawo zamówień publicznych, obejmująca świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w latach 2026 - 2034 r., na liniach komunikacyjnych, dla których Gmina Sulejów jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego: S1 Sulejów – Barkowice – Koło; S2 Sulejów – Biała – Sulejów; S3 Sulejów – Wójtostwo – Salkowszczyzna; S4 Sulejów – Uszczyn – Kłudzice; S5 Sulejów – Witów – Zalesice; S6 Sulejów – Witów-Kolonia – Łazy-Dąbrowa
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE GMINY SULEJÓW W LATACH 2026- 2034
Beschreibung: Przedmiotem postępowania będzie wybór Operatora (Operatorów), z którym (z którymi) zostanie zawarta umowa w trybie zgodnym z ustawą Prawo zamówień publicznych, obejmująca świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w latach 2026 - 2034, na liniach komunikacyjnych, dla których Gmina Sulejów jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego: S1 Sulejów – Barkowice – Koło; S2 Sulejów – Biała – Sulejów; S3 Sulejów – Wójtostwo – Salkowszczyzna; S4 Sulejów – Uszczyn – Kłudzice; S5 Sulejów – Witów – Zalesice; S6 Sulejów – Witów-Kolonia – Łazy-Dąbrowa