See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych urządzeń pirotechnicznych oraz odzieży CBRN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa specjalistycznych urządzeń pirotechnicznych oraz odzieży CBRN.: Część I zamówienia - Dostawa robotów rozpoznania pirotechnicznego; Część II zamówienia - Dostawa urządzeń do identyfikacji i ostrzegania przed bojowymi środkami trującymi i toksycznymi substancjami przemysłowymi; Część III - Dostawa spektometrów promieniowania jonizującego; Część IV - Dostawa urządzenia do wykrywania skażeń bronią chemiczną; Część V - Dostawa przenośnych detektorów do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych, bojowych środków trujących i toksycznych substancji przemysłowych; Część VI - Dostawa indywidualnych zestawów pirotechnicznych do rozpoznania pirotechniczno - radiologicznego i biologicznego; Część VII - Dostawa kombinezonów ochrony pirotechnicznej i radiologicznej; Część VIII - Dostawa mobilnych zestawów/punktów dekontaminujących; Część IX - Dostawa odzieży ochronnej CBRN. Zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35814000 Gasmasken, 35121300 Sicherheitsbeschläge, 38433000 Spektrometer, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa robotów rozpoznania pirotechnicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów rozpoznania pirotechnicznego, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I - spr 14/2026/ZP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121300 Sicherheitsbeschläge, 38433000 Spektrometer, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 35113200 Schutzausrüstung (nuklear, biologisch, chemisch, radiologisch), 35814000 Gasmasken
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń do identyfikacji i ostrzegania przed bojowymi środkami trującymi i toksycznymi substancjami przemysłowymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do identyfikacji i ostrzegania przed bojowymi środkami trującymi i toksycznymi substancjami przemysłowymi, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część II - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa spektrometrów promieniowania jonizującego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometrów promieniowania jonizującego, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część III - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa urządzeń do wykrywania skażeń bronią chemiczną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do wykrywania skażeń bronią biologiczną, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część IV - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przenośnych detektorów do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych, bojowych środków trujących i toksycznych substancji przemysłowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnych detektorów do wykrywania śladowych ilości materiałów wybuchowych, bojowych środków trujących i toksycznych substancji przemysłowych., zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część V - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa indywidualnych zestawów pirotechnicznych do rozpoznania pirotechniczno - radiologicznego i biochemicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa indywidualnych zestawów pirotechnicznych do rozpoznania pirotechniczno - radiologicznego i biochemicznego , zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VI - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa kombinezonów ochrony pirotechnicznej i radiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów ochrony pirotechnicznej i radiologicznej, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VII - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa mobilnych zestawów/punktów dekontaminujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych zestawów/punktów dekontaminujących, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VIII - spr 14/2026/ZP
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa odzieży ochronnej CBRN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży ochronnej CBRN, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część IX - spr 14/2026/ZP
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38582000 X-ray inspection equipment
Additional classification (cpv): 35814000 Gas masks, 35121300 Security fittings, 38433000 Spectrometers, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 35113420 Nuclear and radiological protection clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I - spr 14/2026/ZP
Additional classification (cpv): 35121300 Security fittings, 38433000 Spectrometers, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment, 35814000 Gas masks
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część VI - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część VII - spr 14/2026/ZP
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa odzieży ochronnej CBRN
Internal identifier: Część IX - spr 14/2026/ZP