2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pěnčín - ČOV a kanalizace, DSP, IČ SP, DPS, Admin, AD
Beschreibung: Projekt řeší plánovanou výstavbu splaškové kanalizace v obci Pěnčín a v místních částech Vitanovic, Střížovice a odlehlé části Pěnčína - Číčavy a odvedení odpadních vod na nově budovanou ČOV v Pěnčíně. Celková délka gravitačních kanalizačních řadů činí cca 6,4 km, kanalizační výtlak pro přivedení splašků z místních částí do obce Pěnčín činí cca 1,9 km a délka gravitačních přípojek cca 3,9 km. Součástí plnění veřejné zakázky budou i veřejné části kanalizačních přípojek. a.1.) Zpracování aktualizace tras kanalizačních stok včetně aktualizace umístění objektů ČOV a ČSOV a.2.) Zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) Součástí projektové dokumentace dále bude: • Geologický průzkum. • Hydrogeologický průzkum dotčené lokality. • Geodetické zaměření dotčené lokality. • Technologický návrh ČOV. a.3.) Inženýrská činnost k zajištění podkladů pro podání žádosti o povolení stavby (IČ SP) a.4.) Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a.5.) Zpracování žádosti o dotaci z Národního programu Životní prostředí NPŽP (Admin) a.6.) Výkon občasného autorského dozoru (AD)
Interne Kennung: Pěnčín - ČOV a kanalizace, DSP, IČ SP, DPS, Admin, AD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001