See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en onderhouden van voertuigbanden voor diverse Midwaste leden
Beschreibung: Offerteaanvraag Europese aanbesteding met een openbare procedure voor het leveren en onderhouden van voertuigbanden ten behoeve van Midwaste leden. Aard en omvang van de opdracht Deze tender bestaat uit 9 percelen: Afvalcombinatie De Vallei (ACV) Ede Afvalservice Breda BAT Tilburg Gemeenschappelijke regeling Cure Eindhoven Dar NV Nijmegen NV Irado Schiedam De Meerlanden Holding NV Rijsenhout Gemeente Oss Saver N.V. Roosendaal Inschrijvers kunnen op één of meerdere percelen inschrijven. De totale afnameprognose is circa 2000 voertuigbanden per jaar voor de 9 percelen in totaal. Het betreft onderstaande leveringen en dienstverlening: leveren van banden voor personen-, bestelvoertuigen, bestelbussen, vrachtwagens, zwaar materieel, veegwagens, landbouwvoertuigen enz.; het uitvoeren van een bandeninspectie op het wagenpark locatie opdrachtgever; reparaties aan en vernieuwing van bovenstaande banden; haal- en brengservice van chauffeurs, voertuigen, banden, en velg/band combinaties; balanceren en uitlijnen; opslagmogelijkheid van zomer- en winterbanden; 24-uurs-serviceverlening op het gebied van (pech)hulpverlening; het innemen van karkassen en deze voorzien van een nieuw loopvlak (vernieuwen); leveren van managementrapportages per kwartaal opgebouwd uit informatie uit een bandenmanagementsysteem (bij voorkeur webbased benaderbaar); verstrekken van adviezen over gebruik van autobanden. Doel van de aanbesteding De Aanbestedende Dienst, de Coöperatieve vereniging Midwaste Milieu UA, coördineert deze aanbesteding voor haar deelnemende leden (de Opdrachtgevers) en heeft ten doel, per perceel, met één contractpartij een raamovereenkomst te sluiten voor het leveren en onderhouden van voertuigbanden. De raamovereenkomsten tussen de opdrachtgevers en opdrachtnemers voor de percelen hebben een looptijd van twee (2) jaar met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van 2 keer één (1) jaar. De ingangsdatum van deze raamovereenkomsten is voorzien op 1-10-2026. Alle contracten eindigen (met inachtname van de verlengingen) op uiterlijk 30 september 2030. Gunningssystematiek De percelen zullen gegund worden aan de economisch meest voordelige inschrijving door middel van Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV). Communicatie en inschrijving Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform. Alle communicatie naar aanleiding van deze opdracht verloopt nadrukkelijk enkel met de Aanbestedende dienst via dit digitaal platform. Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de gepubliceerde vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: NVT
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Afvalcombinatie De Vallei Bedrijven B.V.
Beschreibung: Opdrachtgever: Afvalcombinatie De Vallei (ACV) Dhr. G.H. Winkeler Neonstraat 4 6718 WV Ede ACV ACV is de naam voor de vertrouwde afvalinzamelaar in de gemeenten Ede, Renkum, Renswoude, Veenendaal en Wageningen. ACV is in 1999 ontstaan toen de activiteiten voor de gemeenten Ede en Wageningen samengevoegd zijn in één organisatie: Afvalcombinatie De Vallei. Later werden ook Renkum (2001), Veenendaal (2008) en Renswoude (2020) toegevoegd. Als zelfstandig opererend bedrijf richt ACV zich vooral op het herwinnen van grondstoffen uit afvalstromen en het beheer van de openbare ruimte. Activiteiten als inzameling van reststromen, straatreiniging, gladheidsbestrijding, kolkenreiniging en plaagdierbestrijding maken daar onderdeel van uit. Daarnaast is ACV sinds 1999 nauw verbonden aan Stichting Restore Kringloop. Het bandenonderhoud voor ACV wordt bijna compleet door eigen monteurs van ACV uitgevoerd in de eigen werkplaats van ACV. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 134 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark (momentopname): 09 stuks personenauto's 22 stuks bestelbussen 65 stuks vrachtwagens 11 stuks veegwagens 07 stuks heftrucks 02 stuks loaders / shovels 01 stuks kraan 17 stuks aanhangwagens Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 130.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 780.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Afvalservice Breda
Beschreibung: Opdrachtgever: Gemeente Breda, Afdeling Afvalservice Dhr C.I. Koffeman Directeur Ruimtelijk Economische Domein Claudius Prinsenlaan 10 4811 DJ Breda Omschrijving wagenpark (indicatief): Het bandenonderhoud voor Afvalservice Breda wordt compleet uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer. Afvalservice Breda heeft hiervoor geen eigen werkplaats ter beschikking. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 70 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: 65 stuks vrachtwagens 4 aanhangwagens Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 125.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 750.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Brabants Afvalteam Tilburg
Beschreibung: Gemeente Tilburg, afdeling Brabants Afval Team (BAT Tilburg) W. Wouters Afdelingshoofd a.i Postbus 3223 5003 DE Tilburg Bezoekadres: Ceramstraat 6 5013 BB Tilburg Omschrijving wagenpark: Het bandenonderhoud voor BAT wordt voor het grootste deel uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer. BAT zal af en toe tevens zelf in haar eigen werkplaats geleverde banden monteren. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 76 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark: 15 stuks bestelbussen en strooivoertuigen 61 stuks vrachtwagens Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 120.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 720.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Gemeenschappelijke regeling Cure Eindhoven
Beschreibung: Opdrachtgever: Gemeenschappelijke regeling Cure Dhr. F.A.M.L.P. van Strijp Secretaris-directeur Achtseweg Noord 45 5651GG Eindhoven Gemeenschappelijke regeling Cure Het bandenonderhoud voor Cure wordt compleet uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer. Cure heeft hiervoor geen eigen werkplaats ter beschikking. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 40 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark: 40 stuks vrachtwagens Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 120.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 720.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Dar NV Nijmegen
Beschreibung: Opdrachtgever Dar NV Contactpersoon: Dhr. O.P.C. (Oscar) van Mierlo Kanaalstraat 401 6541 XK Nijmegen Over Dar Dar is een bedrijf met een zeer breed dienstenpakket op het gebied van afval en reiniging. Daarmee is de zorg via één loket geregeld. Zo zijn wij naast afvalinzamelaar ook adviseur, gladheidbestrijder, riool-, kolken- en vetputreiniger, ongediertebestrijder en terrein- en straatreiniger. Alles zorgeloos fris vanuit één loket. Een groot aantal gemeenten maakt gebruik van onze dienstverlening. Dit zijn de gemeente Berg & Dal, gemeente Beuningen, gemeente Druten, gemeente Heumen, gemeente Nijmegen, gemeente Mook & Middelaar en gemeente Wijchen. Dar is het regiebedrijf dat gemeenten operationeel en beleidsmatig ondersteunt op het gebied van het schoon, heel en veilig houden van de openbare ruimte. Voor meer informatie zie www.dar.nl Omschrijving wagenpark: Het bandenonderhoud voor Dar Nijmegen wordt uitsluitend uitgevoerd in het bandenservicecentrum van Opdrachtnemer. Dar heeft géén eigen werkplaats. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat in juni 2022 uit ca. 181 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark: (bak)fietsen – 11 stuks; Handbediende machines zoals maar niet uitsluitend Ariens, Empas, Weedcontrol – 8 stuks; Bestelbussen – 22 stuks; VVT’s – 18 stuks; Personenauto’s – 11 stuks; Veegmachines (klein en middelgroot) – 11 stuks; Werktuigdragers – 11 stuks; Zitmaaier – 1 stuk; Tractoren – 4 stuks; Shovels – 2 stuks; Graafmachines – 2 stuks; Heftrucks – 4 stuks; Voertuigen voor de winterdienst/strooivoertuigen – 4 stuks; Vrachtwagens – 35 stuks; Aanhangers (klein en groot) – 37 stuks. Pechgevallen: 2021 20 pechgevallen 2022 8 pechgevallen (tot en met April) Reparaties: 2021 50 reparaties 2022 32 Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 65.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 390.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 NV Irado Schiedam
Beschreibung: Opdrachtgever: NV Irado Dhr. A. Hertog Postbus 58 3100 AB Schiedam Bezoekadres: Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam Het bandenonderhoud voor NV Irado wordt compleet uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer. NV Irado heeft hiervoor geen eigen werkplaats ter beschikking. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 155 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Vrachtwagens 40 Bestelbussen 60 Personen auto’s 7 Grasmaaiers 8 Aanhanger groot 6 Aanhanger klein 36 Veegmachines 5 Shovel 5 Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 120.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 720.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 Meerlanden NV Rijsenhout
Beschreibung: Opdrachtgever: De Meerlanden Holding N.V. Rijsenhout Mw. A. Kierkels Postbus 391 1430 AJ Aalsmeer Bezoekadres: Aarbergerweg 41 1435 CA Rijsenhout Meerlanden NV Het bandenonderhoud voor Meerlanden wordt compleet uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer. Meerlanden heeft hiervoor geen eigen werkplaats ter beschikking. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 133 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark: 45 stuks bestelbussen en strooivoertuigen 77 stuks vrachtwagens (incl. inzamelvoertuigen) 9 stuks aanhangwagens (groot) 6 shovels 9 tractoren 5 kranen Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 175.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 1.050.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 Gemeente Oss
Beschreibung: Opdrachtgever: Gemeente Oss Dhr. B. Wijdeven Hoofd afdeling Inrichting en Beheer Openbare Ruimte (IBOR) Postbus 5 5340 BA Oss Bezoekadres: Raadhuislaan 2 5341 GM Oss Oss Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 80 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: 22 bedrijfsauto’s 37 personenauto’s 20 vrachtwagens Diverse overige machines / materialen met banden. Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 40.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 240.000 over de volledige contractduur.
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 Saver N.V. Roosendaal
Beschreibung: Saver NV Het regionaal afvalinzamelings- en reinigingsbedrijf Saver voert sinds juli 1999 diensten uit voor zijn aandeelhoudende gemeenten Bergen op Zoom, Halderberge, Roosendaal en Woensdrecht. Daarnaast levert Saver ook diensten aan andere overheden, het bedrijfsleven en particulieren. Saver is bestuurder van Stichting De Kringloper, die een vijftal Kringloopwinkels in het werkgebied exploiteert. De hoofdvestiging van Saver staat in Roosendaal. De organisatie telt ca. 135 vaste medewerkers en maakt dagelijks gebruik van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Het bandenonderhoud voor Saver wordt door opdrachtnemen uitgevoerd in het bandenservicecentrum van opdrachtnemer of op het terrein van opdrachtgever. Saver heeft géén inpandige of overkapte ruimte voor opdrachtnemer ter beschikking. Het wagenpark binnen de raamovereenkomst bestaat uit ca. 105 stuks voertuigen bestaande uit onderstaande typen en aantallen: Omschrijving wagenpark: 66 stuks vrachtwagens en strooivoertuigen 14 stuks veegwagens 03 stuks heftrucks 02 stuks loaders / shovels 01 stuks kraan 18 stuks diverse overig materieel Geschatte omvang van de opdracht, type overeenkomst en maximale afname. Opdrachtgever heeft een inschatting van de omvang van de opdracht gemaakt op basis van een spendanalyse over de afgelopen jaren en een inschatting van mogelijke veranderingen in de eigen dienstverlening van de opdrachtgever. De inschatting is zorgvuldig tot stand gekomen echter inschrijver kan geen rechten aan de opgaaf ontlenen. De omvang van de opdracht is afhankelijk van de feitelijke behoefte van de opdrachtgever. De aard van de werkzaamheden die opdrachtgever uitvoert brengt met zich mee dat een concrete inschatting van de afname niet op voorhand kan worden bepaald. Om deze reden wordt een raamovereenkomst afgesloten. De maximale afname is bepaald op 150% van de geschatte omvang van de opdracht. De omvang van de opdracht wordt geschat op ca € 200.000 per jaar. De maximale omzet waarde bedraagt daarmee € 1.200.000 over de volledige contractduur.