See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop diverse bestelwagens stroom Vrije Tijd
Beschreibung: Het huidige wagenpark van de stroom Vrije Tijd is verouderd wat grotere kosten teweegbrengt voor onderhoud en herstellingen. Hiervoor werd beslist om het wagenpark te vernieuwen. de aankoop omvat : - een bestelwagen met kipbak en gereedschapskoffer (diesel) - een grote bestelwagen (diesel) - twee middelgrote bestelwagens (elektrisch) - twee compacte bestelwagens (elektrisch)
Interne Kennung: PPP07V-2124/6347/2026246
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop bestelwagen met gesloten laadruimte
Beschreibung: Aankoop bestelwagen met gesloten laadruimte
Interne Kennung: 2026246_1
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop bestelwagen chassis cabine met kipper en materiaalkoffer
Beschreibung: Aankoop bestelwagen chassis cabine met kipper en materiaalkoffer
Interne Kennung: 2026246 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop middelgrote bestelwagen met gesloten laadruimte (elektrisch)
Beschreibung: Aankoop middelgrote bestelwagen met gesloten laadruimte (elektrisch)
Interne Kennung: 2026246 3_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 2026246 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Aankoop van compacte bestelwagen (elektrisch)
Beschreibung: Aankoop van compacte bestelwagen (elektrisch)
Interne Kennung: 2026246 5_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 2026246 6_6