2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst van leveringen voor de operationele leasing van drie voertuigen ten voordele van de politiezone Deinze-Zulte-Lievegem
Beschreibung: Operationele leasing van 3 voertuigen ten voordele van de politiezone Deinze-Zulte-Lievegem
Interne Kennung: PC 2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PC 2/2025 - 1
Beschreibung: Operationele leasing van 1 dienstvoertuig type combi + tactic signalisatiebord
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PC 2/2025 - 2
Beschreibung: Operationele leasing van 1 dienstvoertuig type combi
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PC 2/2025 - 3
Beschreibung: Operationele leasing van 1 dienstvoertuig type bestelwagen
Interne Kennung: 3