See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een aannemer voor de vervanging van CV-ketels en renovatie van elektrische installaties
Beschreibung: De opdracht(en) gaat/gaan over het vervangen van 1.086 cv-ketels en renoveren van 1.875 elektrische installaties. Plaats van uitvoering: straat/wijk: verschillende locaties te Antwerpen Het project wordt opgesplitst in 8 percelen
Interne Kennung: PPP0KO-572/6192/WHA/2026/015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331100 Installation von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - vervanging verwarming in 117 appartementen en elektriciteit in 220 appartementen
Beschreibung: - verwarming omvattende : 117 appartementen - Met adressen in postcode 2000 (49st) + 2018 (2st) + 2020 (8st) + 2060 (30st) + 2100 (22st) + 2660 (6st) - elektriciteit omvattende : 220 appartementen - Met adressen in postcode 2000 (81st) + 2060 (23st) + 2100 (110st) + 2180 (6st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - vervanging verwarming in 133 appartementen en elektriciteit in 276 appartementen
Beschreibung: - verwarming : omvattende 133 appartementen - Met adressen in postcode 2140 (97st) + 2170 (31st) + 2180 (5st) - elektriciteit : omvattende 276 appartementen - Met adressen in postcode 2140 (276st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - vervanging verwarming in 138 appartementen en elektriciteit in 256 appartementen
Beschreibung: verwarming : omvattende 138 appartementen - Met adressen in postcode 2600 Grote steenweg (33st) + Heilig hartstraat (27st) + Lange Pastoorstraat (22st) + St. Lambertusstraat (2st) + Binnenplein (23st) + Diksmuidelaan (5st) + Ter Nieuwerbrugge (24st) + Valkenput (2st) elektriciteit : omvattende 256 appartementen - Met adressen in postcode 2600 Grote Steenweg (39st) + Heilig Hartstraat (63st) +Lange Pastoorstraat (24st) +Corneel Jaspersstraat (130st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - vervanging verwarming in 149 appartementen en elektriciteit in 279 appartementen
Beschreibung: verwarming : omvattende 149 appartementen - Met adressen in postcode 2600 Frans De Vriendtstraat (108st) + L Van Berkenlaan (8st) + Vosstraat (33st) elektriciteit : omvattende 279 appartementen - Met adressen in postcode 2600 Diksmuidelaan (36st) + L. Van Berkenlaan (84st) + Ter Nieuwerbrugge (39st) + Valkenputstraat (11st) + Vosstraat (36st) + postcode 2170 zonder Lange Bremstraat (73st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - vervanging verwarming in 142 appartementen en elektriciteit in 243 appartementen
Beschreibung: verwarming : omvattende 142 appartementen - Met adressen in postcode 2610 Wilrijk elektriciteit : omvattende 243 appartementen - Met adressen in postcode 2610 Wilrijk (161st) + postcode 2170 Lange Bremstraat (82)
Interne Kennung: WHA/2026/015_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - vervanging verwarming in 123 EGW en elektriciteit in 242 EGW
Beschreibung: verwarming : omvattende 123 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2018 (1st) + 2020 (1st) + 2040 (1st) + 2060 (21st) +2100 (22st) +2140 (73st) +2660 (4st) elektriciteit : omvattende 242 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2018 (1st) + 2040 (1st) + 2060 (33st) + 2100 (26st) + 2140 (103st) + 2170 (78st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - vervanging verwarming in 151 EGW en elektriciteit in 188 EGW
Beschreibung: verwarming : omvattende 151 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2170 (15st) +2180 (1st) + 2600 (46st) + 2610 tot en met Kerseboomlei (59st) elektriciteit : omvattende 188 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2600 (70st) + 2610 tot en met Koolhofstraat (118st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - vervanging verwarming in 133 EGW en elektriciteit in 171 EGW
Beschreibung: verwarming : omvattende 133 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2610 vanaf Koolhofstraat tot einde (133st) elektriciteit : omvattende 171 eengezinswoningen (EGW) - Met adressen in postcode 2610 vanaf Kriekeboomlei tot einde (168st) + 2660 (3st)
Interne Kennung: WHA/2026/015_8