2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft de controle van de jaarrekening van WerkSaam, bestaande uit: 1. De interimcontrole; 2. De controle van de jaarrekening, gericht op het verstrekken van een accountantsoordeel; 3. De controle van de SiSa-verantwoording (Single information, Single audit); 4. De natuurlijke adviesfunctie. WerkSaam verwacht gedurende de totale looptijd van de overeenkomst maximaal € 275.000 uit te geven
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding met 1 perceel
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de controle van de jaarrekening van WerkSaam, bestaande uit: 1. De interimcontrole; 2. De controle van de jaarrekening, gericht op het verstrekken van een accountantsoordeel; 3. De controle van de SiSa-verantwoording (Single information, Single audit); 4. De natuurlijke adviesfunctie. WerkSaam verwacht gedurende de totale looptijd van de overeenkomst maximaal € 275.000 uit te geven.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 01-07-2025. De einddatum van de overeenkomst is 30-06-2027. De overeenkomst kan 2 keer met 2 jaar worden verlengd