2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge voditelja projekta gradnje Veteranskih centara
Beschreibung: U okviru Programa Konkurentnost i kohezija 2021.-2027., u svibnju 2025. godine potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt „Širenje mreže veteranskih centara“, kojim se uspostavljaju novi veteranski centri u Biogradu na Moru, Krapini, Osijeku, Senju i Virovitici. Predmet nabave je usluga vođenja projekta gradnje za vrijeme gradnje / rekonstrukcije s opremanjem veteranskih centara u Biogradu na Moru, Krapini, Osijeku, Senju i Virovitici, sukladno odredbi čl. 33. Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (Narodne novine, broj 78/15, 118/18, 110/19).
Interne Kennung: JN-41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: U okviru Programa Konkurentnost i kohezija 2021.-2027., u svibnju 2025. godine potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt „Širenje mreže veteranskih centara“, kojim se uspostavljaju novi veteranski centri u Biogradu na Moru, Krapini, Osijeku, Senju i Virovitici. Predmet nabave je usluga vođenja projekta gradnje za vrijeme gradnje / rekonstrukcije s opremanjem veteranskih centara u Biogradu na Moru, Krapini, Osijeku, Senju i Virovitici, sukladno svim odredbama Glave V. Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (Narodne novine, broj 78/15, 118/18, 110/19).