2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hanging Baskets & Piramides Voorne aan Zee
Beschreibung: Gemeente Voorne aan Zee wil graag een aantrekkelijk en bloemrijk straatbeeld creëren op diverse A-locaties binnen de diverse kernen van de gemeente. De gemeente voert een aanbestedingsprocedure uit met als doel een overeenkomst te sluiten met een partij voor het plaatsen, onderhouden en verwijderen van hanging baskets, piramides en brugbakken voor het zomerseizoen en het plaatsen, onderhouden en verwijderen van winterbakken voor het winterseizoen. De gemeente Voorne aan Zee is voornemens te gunnen aan één van de inschrijvende partijen op basis van de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding. De gemeente Voorne aan Zee verwijst u graag door naar de aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03117000 Pflanzen für bestimmte Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1