42504-2026 - Ergebnis
Niederlande – Bauverwaltungsleistungen – Plaatsing van semi ondergrondse en ondergrondse containers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlaatsing van semi ondergrondse en ondergrondse containers
BeschreibungDe Aanbestedende dienst zoekt een dienstverlener die (semi) ondergrondse en ondergrondse containers kan plaatsen op door Opdrachtgever aangewezen locaties in het werkgebied van Avri. We verwachten gemiddeld 20 à 30 (semi) ondergrondse containers te plaatsen per jaar gedurende de looptijd. Deze aantallen zijn indicatief en kunnen geen rechten aan worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenInitieel contract is 2 jaar. Verlenging is 3 maal mogelijk met een periode van 2 jaar. Totale contractduur is 8 jaar.