See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleveren Temocilline voor intraveneus gebruik
Beschreibung: Dit bestek betreft de levering van de geneesmiddelen Temocilline2 g en Temocilline 1 g, beiden behorend tot de bèta-lactamfamilie en effectief tegen bepaalde multiresistente Gram-negatieve enterobacteriën. Deze producten zijn momenteel monopolieproducten op de Belgische markt. De raamovereenkomst heeft tot doel een continue, kwalitatieve en tijdige levering van beide producten te verzekeren gedurende de volledige looptijd.
Interne Kennung: PPP0SU-152/6132/2025/LAS/JDR/DCA/072
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/LAS/JDR/DCA/072_1