425073-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Zadanie nr 1: „Modernizacja wnętrza budynku Szkoły Podstawowej w Lesznie wraz ze wzmocnieniem fundamentów” oraz Zadanie nr 2: „Budowa hali sportowej w Lesznie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 1: „Modernizacja wnętrza budynku Szkoły Podstawowej w Lesznie wraz ze wzmocnieniem fundamentów” oraz Zadanie nr 2: „Budowa hali sportowej w Lesznie”
BeschreibungZadanie nr 1: „Modernizacja wnętrza budynku Szkoły Podstawowej w Lesznie wraz ze wzmocnieniem fundamentów” 1. Zakres zadania nr 1 obejmuje remont pionu sanitariatów wraz z wykonaniem niezbędnych wzmocnień strefy posadowienia budynku z wykorzystaniem iniekcji geopolimerowych, zapobiegających odnawianiu usterek (tj. spękań i zarysowań na ścianach budynku oraz osiadaniu fundamentów budynku). Zakres prac obejmuje również remont wybranych sal lekcyjnych zgodnie ze wskazaniem w dokumentacji projektowej. Prace remontowe będą przeprowadzane w zachodnim skrzydle szkoły. 2. Prace obejmują instalacje wewnętrzne w budynku. Projektowany zakres prac instalacyjnych przedstawiono w projektach technicznych branży elektrycznej oraz sanitarnej. 3. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy zgodnie z przedłożonym i zaakceptowanym przez Zamawiającego harmonogramem rzeczowo-finansowym. 4. Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Zadanie nr 2: „Budowa hali sportowej w Lesznie”. 1. Zadanie nr 2 obejmuje budowę hali sportowej z zapleczem oraz zagospodarowaniem terenu i całą potrzebną infrastrukturą, jak: podziemny zbiornik p.poż., zbiornik retencyjny, panele fotowoltaiczne, monitoring, budowa zewnętrznego magazynu sprzętu oraz częściowa rozbiórka budynku szkoły podstawowej w celu połączenia budynku szkoły z halą przeszklonym łącznikiem na poziomie parteru. Na parterze budynku będzie znajdowała się wielofunkcyjna sala gimnastyczna z możliwością podzielenia jej na 3 sektory za pomocą kotar trudno zapalnych, ściana wspinaczkową po wschodniej stronie hali, korytarze komunikacyjne z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze i techniczne, węzły sanitarne, magazyny, umywalnie, szatnie, biuro, pomieszczenia dla trenerów, recepcja wraz z monitoringiem i szatniami dla widowni. Na piętrze będą korytarze komunikacyjne wraz z klatkami schodowymi, pomieszczenia gospodarcze, węzły sanitarne, sala konferencyjna wraz z pomieszczeniem socjalnym, pokój dla personelu, pokój dla trenerów, sala do judo/karate wraz z wyposażeniem (maty, materace absorbujące upadki/rzuty, sala baletowa z zespołem luster i barierek, trybuny na 195 miejsc siedzących, pomieszczenia/pokoje zlokalizowane na tyłach trybun. Do komunikacji pomiędzy parterem a piętrem oprócz dwóch klatek schodowych będzie przeznaczona winda. 2. W zakresie zadania nr 2 będzie również wyposażenie sali sportowej, sal do ćwiczeń oraz pozostałych pomieszczeń. 3. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy zgodnie z przedłożonym i zaakceptowanym przez Zamawiającego harmonogramem rzeczowo-finansowym. 4. Wykonawca będzie zobowiązany do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Vorherige Bekanntmachung365683-2026
Interne KennungIZP.271.1.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzetarg nieograniczony
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262500 Maurerarbeiten, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 42511110 Wärmepumpen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09330000 Solarenergie, 09330000 Solarenergie, 31712331 Photovoltaische Zellen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223300 Bau von Parkplätzen, 34928200 Zäune
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZamówienie bez podziału na części