2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służące optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego lub niemedycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służących optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego tj.: 1) Bazy Danych AI, 2) Modułu AI do centrali telefonicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia). 2. W przypadku, gdy w Opisie przedmiotu zamówienia podano nazwy materiałów, produktów konkretnych producentów to należy traktować to jedynie jako określenie pożądanego standardu i jakości. We wszystkich takich sytuacjach Wykonawca może zaoferować równoważne materiały, produkty o co najmniej takich samych parametrach technicznych oraz jakościowych. Przez równoważność produktu rozumie się zaoferowanie produktu, którego parametry techniczne zastosowanych materiałów, wydajność, trwałość oraz jakość jest nie gorsza od jakości materiałów, produktów opisanych w Zaproszeniu. 1. Postępowanie prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem: https://szpitalpolanki.ezamawiajacy.pl 2. Pełną obsługę techniczną Platformy zakupowej świadczy firma Simplifae Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 49. W przypadku ewentualnych problemów technicznych prosimy o kontakt z infolinią techniczną pod numerem +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00), lub pod adresem e-mail: oneplace@marketplanet.pl. Zmiany umowy 1. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy, zmiany mogą dotyczyć: 1) terminu realizacji przedmiotu umowy i poszczególnych obowiązków, 2) sposobu realizacji zamówienia, 3) osób wskazanych w wykazie osób, 4) parametrów infrastruktury sprzętowej, z zastrzeżeniem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w OPZ. 2. Zmiany, o których mowa w ust. 1 nastąpią jedynie w następujących uzasadnionych przypadkach: 1) gdy potrzeba zmiany wynika z wystąpienia „siły wyższej”. Pod pojęciem „siły wyższej” Zamawiający rozumie okoliczności, niezależne od stron, których pomimo zachowania należytej staranności nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy oraz którym nie można zapobiec lub przeciwstawić się skutecznie, 2) w zakresie pkt 2 i 4, jeśli rozwiązania zaproponowane przez Zamawiającego lub Wykonawcę przyczynią się do uzyskania wyższej jakości końcowej zamówienia, przy czym zmiana ta nie będzie miała wpływu na wysokość wynagrodzenia Wykonawcy, 3) w zakresie pkt 3, w przypadku, gdy osoba wskazana przez Wykonawcę z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, nie może uczestniczyć w realizacji zamówienia, zaś osoba ją zastępująca spełnia warunki udziału w postępowaniu wskazane w Zaproszeniu w zakresie, w jakim spełniała je osoba zastępowana. 3. Wszelkie zmiany Umowy wymagają formy pisemnej, pod rygorem nieważności. 4. W trakcie trwania Umowy Wykonawca zobowiązuje się do pisemnego powiadamiania Zamawiającego o zmianie siedziby lub nazwy firmy. 5. Żadna ze stron nie może bez zgody drugiej strony przenieść na osobę trzecią wierzytelności, wynikających z niniejszej umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 153699-2026
Interne Kennung: SZP/ZPZ/168/2026/KP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48610000 Datenbanksysteme, 64214200 Telefonzentraldienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służących optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego tj.: 1) Bazy Danych AI, 2) Modułu AI do centrali telefonicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia).