425113-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa leków, sprzętu, środków dezynfekcyjnych i farmacji ludzkiej na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa leków, sprzętu, środków dezynfekcyjnych i farmacji ludzkiej na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, sprzętu, środków dezynfekcyjnych i farmacji ludzkiej na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części (5 Zadań): Zadanie 1 : preparaty weterynaryjne Zadanie 2: materiały opatrunkowe, sprzęt Zadanie 3: środki dezynfekcyjne i antyseptyczne Zadanie 4: farmacja Zadanie 5: suplementy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/ Formularz cenowy. OPZ obejmuje zakres przedmiotowy i ilościowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia w opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ – Wzór umowy. Miejsce dostawy: Schronisko na Paluchu im. Jana Lityńskiego, ul. Paluch 2, 02-147 Warszawa.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33651690 Impfstoffe für die Veterinärmedizin, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPreparaty weterynaryjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, sprzętu, środków dezynfekcyjnych i farmacji ludzkiej na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)/ Formularz cenowy. OPZ obejmuje zakres przedmiotowy i ilościowy zamówienia podstawowego oraz zamówienia w opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ – Wzór umowy. Miejsce dostawy: Schronisko na Paluchu im. Jana Lityńskiego, ul. Paluch 2, 02-147 Warszawa.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje zakres przedmiotowy i ilościowy zamówienia w opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Warunki realizacji zamówienia w opcji określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ – Wzór umowy.
LosLOT-0002
TitelMateriały opatrunkowe, sprzęt
LosLOT-0003
TitelŚrodki dezynfekcyjne i antyseptyczne
LosLOT-0004
TitelFarmacja
LosLOT-0005
TitelSuplementy