See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro střední zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2020
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění konkrétních projektových prací pozemních komunikací včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny, SSÚD, apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 01ST-000780
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: I/20 Vodňany – Nová Hospoda, uspořádání 2+1- DUSP / IČ / TP bez BIM
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání společného povolení (DUSP), výkon inženýrské činnosti k vydání společného povolení (IČ) a částečný výkon majetkoprávního vypořádání (spočívá v zajištění agendy dle soupisu prací), dále je předmětem zakázky technická pomoc objednateli na akci I/20 Vodňany – Nová Hospoda, uspořádání 2+1. Součástí projektu jsou i související stavební a inženýrské objekty a přeložky inženýrských sítí.
Interne Kennung: 05PT-002818