2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Ursus
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Ursus. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja techniczna nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. która wskazuje jednocześnie minimalne wymagania techniczne, jakie musi spełnić oferta Wykonawcy – załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem: •musi być nowy, kompletny i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, gotowy do rejestracji i użytkowania, •nie może być ograniczony prawami osób trzecich, nie może być przedmiotem jakiegokolwiek postępowania i zabezpieczenia (wykonawcy przysługuje pełne prawo do dysponowania). Przedmiot zamówienia obejmuje także: •rozruch dostarczonego pojazdu, •przeszkolenie osób wyznaczonych przez Zamawiającego z dostarczonego nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego w zakresie eksploatacji, obsługi i konserwacji oraz podstawowej diagnostyki dostarczonego sprzętu •udzielenie gwarancji na okres minimum na podwozie – 24 miesięcy, na zabudowę – 24 miesięcy, na dodatkowe wyposażenie 12 miesięcy na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta oraz Potwierdzona odrębnymi dokumentami gwarancyjnymi dostarczonymi wraz z pojazdem. Z chwilą wydania przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązuje się przenieść na Zamawiającego własność rzeczy
Interne Kennung: L.dz.25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastrzega, że w przypadku niepozyskania pełnej kwoty dotacji na realizację przedmiotu zamówienia, zamówienie zostanie unieważnione, umowa nie zostanie podpisana.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: zgodnie z SWZ
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Działko zderzakowe ze sterowaniem z kabiny przez dowódcę/kierowcę wraz z nasadą STORZ wyprowadzoną bezpośrednio przy działku - Podesty robocze pokryte korundem antypoślizgowym - Rolety (z wyjątkiem tylnej) w kolorze antracytowym - Elektryczny mechanizm zdejmowania drabiny wysuwanej z dachu samochodu do poziomu gruntu (bez potrzeby wchodzenia strażaka na dach samochodu) - Rozpieracz kolumnowy (cylinder rozpierający) zasilany akumulatorowo - Drabina dwuprzęsłowa wysuwana z drążkami podporowymi o maksymalnej długości co najmniej 10 m - Podpory ratownicze teleskopowe - Skokochron przeznaczony do ewakuacji ludzi z miejsc zagrożenia zwłaszcza z wyższych kondygnacji budynków wraz z osprzętem przeznaczonym do właściwej eksploatacji - Zestaw poduszek pneumatycznych - Zestaw aparatów ochrony układu oddechowego Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania lub nie z prawa opcji w dowolnym zakresie (wszystkie lub dowolnie wybrane). Wykonawca nie będzie dochodził roszczeń z tytułu niewykorzystania lub niepełnego wykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji określonego w dokumentacji zamówienia. Terminy na podjęcie decyzji przez Zamawiającego w zakresie wykorzystania prawa opcji została określona w załączniku nr 1 do SWZ.