425146-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Rasenmäher – Obnova svahová sekačka kolová
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova svahová sekačka kolová
BeschreibungPředmětem zakázky je nákup 9 ks svahových sekaček s přepravním vozíkem. Nová technika nahradí zastaralou, korozí poškozenou techniku nebo bude použitá pro zajištění letní údržby na nově otevřených úsecích dálnic na stávajících SSÚD.
Interne Kennung80SD001263
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
5. Los
LosLOT-0001