2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chełmża w 2026 r. i 2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Chełmża w 2026 r. i 2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości: zamieszkałych, domków letniskowych i innych wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Chełmża oraz realizację usługi związanej z utworzeniem, utrzymaniem i obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) dalej przedmiot umowy. Szczegółowy opis zawarto w SWZ wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 723663-2025
Interne Kennung: OSO.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001