See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: utrzymanie terenów zieleni miejskiej - 9 części (IX Rejonów)
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1.1 Część 1 do 9 - Utrzymanie terenów zieleni miejskiej - prace porządkowe, - prace związane z utrzymaniem drzew, - prace związane z utrzymaniem krzewów, traw, pnączy, bylin, roślin jednorocznych i cebulowych, - prace związane z utrzymaniem trawników, - prace związane z utrzymaniem małej architektury, - prowadzenie prac związanych z nasadzeniami drzew, bylin, krzewów, roślin cebulowych, traw, pnączy i roślin jednorocznych.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 2 Rejon 2
Beschreibung: Tak jak w pkt 2.1 sekcja "opis"
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - częśc 2
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 3 Rejon 3
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - częśc 3
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 4 Rejon 4
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - częśc 4
Los: LOT-0006
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 5 Rejon 5
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - część 5
Los: LOT-0007
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 6 Rejon 6
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - część 6
Los: LOT-0010
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 7 Rejon 7
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - częśc 7
Los: LOT-0011
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 8 Rejon 8
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - część 8
Los: LOT-0012
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 9 Rejon 9
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - część 9
Los: LOT-0013
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej – Część 1 Rejon 1
Interne Kennung: ZP-P-I.271.26.2026 - częśc 1