2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportkleding
Beschreibung: De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende onderdelen: 1. Levering van een sportkledingpakket bestaande uit de volgende items: - Sportshirt - Sportbroek - Trainingsbroek - Trainingsjas - Zwembroek (aquashort, Jammer) - Badpak (legsuit) en/of badpak - Sporttas - Sportsokken 2. Ontzorgen ten aanzien van levering 3. Logistieke en operationele dienstverlening 4. Vakkennis en advisering De Aanbestedende Dienst is het Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (hierna NIPV). Het NIPV besteed deze opdracht aan namens de veiligheidsregio’s en overige organisaties die deelnemen aan de onderhavige aanbestedingsprocedure (zie beschrijvend document) Zie beschrijvend document paragraaf 3.3
Interne Kennung: NIPV-2026-04729
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft de aanschaf van sportkledingset t.b.v. deelnemende veiligheidsregio's en brandweerorganisaties Raming bedraagt € 2.000.517,80 (excl. btw)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie voor verlenging van maximaal drie (3) keer twee (2) jaar