See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego
Beschreibung: Zakup wyposażenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Oddziału Geriatrycznego - 55 pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 249438-2026
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 Łóżka elektryczne z wyposażeniem, materace piankowe, szafki przyłóżkowe, materace przeciwodleżynowe dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 Łóżka elektryczne, materace piankowe, szafki przyłóżkowe dla Oddziału Geriatrycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 Panel nadłóżkowy dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 31682200 Instrumententafeln
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 Aparat USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 Pompa infuzyjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 Stetoskop. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 Termometr. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 Pulsoksymetr. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 Kardiomonitor. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33192320 Urinflaschenhalter
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 Podnośnik bariatryczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 Wózek do przewożenia leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 Wózek oddziałowy/zabiegowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 Stojak na kroplówki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet 35 Wózek do przewozu chorych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 35