2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenrenovatiewerkzaamheden gemeente Voorne aan Zee
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor groenrenovaties binnen de gemeente Voorne aan Zee. Groenrenovaties omvatten het gericht vernieuwen, verbeteren en herstellen van bestaande groenvoorzieningen in de openbare ruimte. De maximale raming van de Opdracht is zorgvuldig tot stand gekomen en wordt door de gemeente geschat op € 200.000,00 per jaar. De maximumwaarde van deze overeenkomst is € 1.500.000,00. Bij het bereiken van de maximumwaarde is de gemeente gerechtigd om de Opdracht op te zeggen en opnieuw aan te besteden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente gaat een raamovereenkomst aan voor een periode van twee jaar met een optie om tweemaal met een jaar te verlengen.