425215-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości, asortymencie oraz parametrach wymaganych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp skrócił termin składania ofert, mając na uwadze, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przedmiotem zamówienia są produkty farmaceutyczne stosowane w programach lekowych. Zamawiający jest zobowiązany do terminowego zaopatrywania pacjentów w niezbędne leki. Mając na uwadze zakres zamówienia, zasadne jest skrócenie terminu składania ofert i pilne udzielenia zamówienia. Pozwoli to zabezpieczyć pacjentów w leki niezbędne do kontynuacji terapii, ratujące życie lub zdrowie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenKupujący, na podstawie art. 441 Ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z opcji zwiększenia ilości Asortymentu w każdym z Pakietów objętych niniejszą Umową, o nie więcej niż równowartość 30 % wynagrodzenia, wskazanego w § 4 ust. 1 Umowy w odniesieniu do danego Pakietu.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 21
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0022
TitelPakiet 22
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 22