See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WA/INV/2024/2 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in de provincie Antwerpen, op autosnelweg A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3,5 ton.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen).
Interne Kennung: WA/INV/2024/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Ring
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 1: Ring
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: E19/A12 Zuid
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 2: E19/A12 Zuid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: R2/A12 Noord
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 3: R2/A12 Noord
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: E19/A1 Noord
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 4: E19/A1 Noord
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: E313 Oost
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 5: E313 Oost
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: E34 Oost
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied (percelen) - Perceel 6: E34 Oost
Interne Kennung: 6