425232-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Recyclingvorrichtungen – Technologie recyklace použité vody po řezání vodním paprskem ve výrobním provozu Mgr. Petra Šediny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologie recyklace použité vody po řezání vodním paprskem ve výrobním provozu Mgr. Petra Šediny
BeschreibungV rámci plnění dojde k pořízení technologie pro snížení spotřeby vody při 3D řezání vodním paprskem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSEDZAK1