See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém k Provádění údržby melioračních staveb ve správě SPÚ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v posečení porostu v průtočném profilu kanálu, tj. ze dna a svahů vč. shrabání a likvidace posečené hmoty, odstranění křovin a kácení dřevin (standardní i rizikové) podél a v profilu kanálu vč. likvidace dřevní hmoty a odstranění splavené ornice a usazenin z profilu melioračního kanálu vč. jeho likvidace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 7. A3-BR - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - Brno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v posečení porostu v průtočném profilu kanálu, tj. ze dna a svahů vč. shrabání a likvidace posečené hmoty, doprovodnými pracemi může být odstranění křovin; s předpokládanou hodnotou od 300 001 Kč bez DPH
Interne Kennung: Kategorie A3 - BR
Los: LOT-0004
Titel: 6. A2-HK - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v posečení porostu v průtočném profilu kanálu, tj. ze dna a svahů vč. shrabání a likvidace posečené hmoty, doprovodnými pracemi může být odstranění křovin; s předpokládanou hodnotou od 50 001 do 300 000 Kč bez DPH
Interne Kennung: Kategorie A2 - HK
Los: LOT-0001
Titel: 4. A2-BR - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - Brno
Beschreibung: Předmětem plnění je je poskytování služeb - provedení udržovacích prací - sečení divokého porostu včetně shrabání a ekologické likvidace v souladu se zákonem o odpadech č. 541/2020 Sb., v platném znění, odstranění náletových dřevin včetně ekologické likvidace neupotřebitelné dřevní hmoty v souladu se zákonem o odpadech č. 541/2020 Sb., v platném znění. Práce budou prováděny na objektech staveb vodních děl – hlavní odvodňovací zařízení (HOZ) k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: Kategorie A2-BR
Los: LOT-0008
Titel: 33. C4-HK - Čištění melioračních kanálů s případným sečením, odstraněním křovin nebo kácením - Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v odstranění splavené ornice a usazenin z profilu melioračního kanálu vč. jeho likvidace, doprovodnými pracemi může být sečení, odstranění křovin nebo kácení; s předpokládanou hodnotou od 500 001 Kč bez DPH
Interne Kennung: Kategorie C4-HK
Los: LOT-0002
Titel: 24. C1-HK - Čištění melioračních kanálů s případným sečením, odstraněním křovin nebo kácením - Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění je je poskytování služeb - provedení udržovacích prací - odstranění splavené ornice a usazenin z profilu melioračního kanálu vč. jeho likvidace, doprovodnými pracemi může být sečení, odstranění křovin nebo kácení; s předpokládanou hodnotou do 100 000 Kč bez DPH.
Interne Kennung: Kategorie C1 - HK
Los: LOT-0005
Titel: 9. A3-HK - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - Hradec Králové
Interne Kennung: Kategorie A3 - HK
Los: LOT-0009
Titel: 3. A1-HK - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v posečení porostu v průtočném profilu kanálu, tj. ze dna a svahů vč. shrabání a likvidace posečené hmoty, doprovodnými pracemi může být odstranění křovin; s předpokládanou hodnotou do 50 000 Kč bez DPH
Interne Kennung: Kategorie A1-HK
Los: LOT-0006
Titel: 27. C2-HK - Čištění melioračních kanálů s případným sečením, odstraněním křovin nebo kácením - Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v odstranění splavené ornice a usazenin z profilu melioračního kanálu vč. jeho likvidace, doprovodnými pracemi může být sečení, odstranění křovin nebo kácení; s předpokládanou hodnotou od 100 001 Kč do 300 000 Kč bez DPH
Interne Kennung: Kategorie C2 - HK
Los: LOT-0007
Titel: 5. A2-CB - Sečení melioračních kanálů s případným odstraněním křovin - České Budějovice
Interne Kennung: Kategorie A2 - CB