425256-2025 - Wettbewerb
Polen – Tiefkühlprodukte – Dostawy warzyw i owoców mrożonych do placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy warzyw i owoców mrożonych do placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków
BeschreibungDostawy warzyw i owoców mrożonych do placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia zawarto w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawarty jest we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz placówek Poznańskiego Zespołu Żłobków zlokalizowanych w Poznaniu wraz z adresami do których dostarczane będą artykuły stanowi załącznik nr 2 do wzoru umowy.
Interne KennungCUW-SAZ.4440.40.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzi podmiot któremu powierzono przeprowadzenia postępowania Miasto Poznań Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu Aleje Niepodległości 27, 61-714 Poznań Nr telefonu. +48 61 10 21 700, Adres poczty elektronicznej cuw@m.poznan.pl Adres strony internetowej Centrum Usług Wspólnych: https://www.poznan.pl/cuw działające w imieniu i na rzecz Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków os. Bolesława Chrobrego 108, 60-681 Poznań Nr telefonu. +48 61 822 36 41, Adres poczty elektronicznej pzz@m.poznan.pl Adres strony internetowej Poznańskiego Zespołu Żłobków : https://zlobekpoznan.pl/ Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami prowadzona jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformazakupowa.pl Link do prowadzonego postępowania znajduje się na stronie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1134468 Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz wymagania techniczne dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej zostały określone w SWZ. Warunki udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 - 10 Ustawy, art. 5k Rozporządzenia Rady UE 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z art. 139 ust. 1 Ustawy, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Dokumenty wraz z ofertą należy złożyć zgodnie z pkt XV pt. opis przygotowania oferty
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse