425277-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauleistungen im Hochbau – Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku biurowo-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania p.t. „Adaptacja budynku przy ulicy Jasnej 31b w Gliwicach”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i przebudowa istniejącego budynku biurowo-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania p.t. „Adaptacja budynku przy ulicy Jasnej 31b w Gliwicach”
Beschreibung2.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku biurowo-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja budynku przy ulicy Jasnej 31b w Gliwicach”, zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz zasadami wiedzy technicznej. 2.1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1.1. częściową rozbiórkę istniejących elementów budynku, 2.1.2. rozbudowę budynku poprzez dobudowę klatek schodowych wraz z szybami windowymi, 2.1.3. przebudowę układu funkcjonalnego i konstrukcyjnego budynku, 2.1.4. wykonanie robót konstrukcyjnych, budowlanych oraz instalacyjnych, 2.1.5. wykonanie robót związanych z ochroną przeciwpożarową budynku, 2.1.6. wykonanie robót termomodernizacyjnych, 2.1.7. wykonanie robót związanych z izolacją ścian fundamentowych i piwnicznych, 2.1.8. wykonanie robót związanych z zagospodarowaniem terenu, 2.1.9. wykonanie pozostałych robót i czynności niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową. 2.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Interne Kennung046/AP/2026/ZBM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i przebudowie istniejącego budynku biurowo-administracyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja budynku przy ulicy Jasnej 31b w Gliwicach”, zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz zasadami wiedzy technicznej. 2.1. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1.1. częściową rozbiórkę istniejących elementów budynku, 2.1.2. rozbudowę budynku poprzez dobudowę klatek schodowych wraz z szybami windowymi, 2.1.3. przebudowę układu funkcjonalnego i konstrukcyjnego budynku, 2.1.4. wykonanie robót konstrukcyjnych, budowlanych oraz instalacyjnych, 2.1.5. wykonanie robót związanych z ochroną przeciwpożarową budynku, 2.1.6. wykonanie robót termomodernizacyjnych, 2.1.7. wykonanie robót związanych z izolacją ścian fundamentowych i piwnicznych, 2.1.8. wykonanie robót związanych z zagospodarowaniem terenu, 2.1.9. wykonanie pozostałych robót i czynności niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową. 2.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 45216113 Bau von Gefängnissen