2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava zabojnikov za infektivne odpadke ter zbiralnikov za igle in ostre predmete
Beschreibung: Sukcesivna dobava zabojnikov za infektivne odpadke ter zbiralnikov za igle in ostre predmete. Javno naročilo je razdeljeno v naslednja zaprta sklopa: 1. SKLOP: Zabojniki za infektivne odpadke, 2. SKLOP: Zbiralniki za igle in ostre predmete.
Interne Kennung: JN12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabojniki za infektivne odpadke
Beschreibung: Zabojniki za infektivne odpadke
Interne Kennung: 493382
Los: LOT-0002
Titel: Zbiralniki za igle in ostre predmete
Beschreibung: Zbiralniki za igle in ostre predmete
Interne Kennung: 493383