425328-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Sopotu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelzagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Sopotu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu o kodach 20 01 08, 20 03 01do 31.12.2025 r.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung280060-2025
Interne KennungZP.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Titelzagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Miasta Sopotu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących znieruchomości niezamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu o kodach 20 01 08, 20 03 01do 31.12.2025 r.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenW niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art.441 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości poszczególnych rodzajów odpadów przekazanych Wykonawcy do zagospodarowania do wysokości 30% każdego rodzaju odpadów. Prawo opcji realizowane będzie na zasadach, określnych w Projektowanych postanowieniach umowy.