2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buitenschoolse opvang en activiteiten organiseren (2026 - 2034)
Beschreibung: Organisatie van voor- en naschoolse opvang, alsook de woensdagnamiddagopvang en de vakantieopvang voor het lokaal bestuur Sint-Gillis-Waas in de deelnemende plaatselijke basisscholen van het gemeentelijk, vrij & gemeenschapsonderwijs in kader van het BOA-decreet. Deze opdracht heeft betrekking op de organisatie van voor- en naschoolse (buitenschoolse) opvang in Sint-Gillis-Waas en zijn deelgemeenten, alsook de opvang op woensdagnamiddag en de schoolvakanties. Dit voor een periode van 4 jaar met ingang vanaf 1 juli 2026, met eventueel een verlenging van nog eens 4 jaar. De opvang van kleuters dient te voldoen aan de ‘kwaliteitsvoorwaarden’ in die zin dat het agentschap Opgroeien een kwaliteitslabel heeft toegekend aan de organisator zoals voorzien in artikel 11 van het 'Decreet houdende de organisatie van buitenschoolse opvang en de afstemming tussen buitenschoolse activiteiten'. Noodzakelijke dienstverleningen: • Aanwezigheid van voldoende kinderbegeleiders per opvangmoment a.d.h.v. het aantal inschrijvingen, rekening houdend met de kwaliteitsratio van 1 kinderbegeleider per 14 kinderen. • Continuïteit in de dienstverlening bij ziekte en verlof. • Een operationeel coördinator die instaat voor de planning, ondersteuning/coaching van de medewerkers en kwaliteitsbewaking kinderopvang. • Geen sluitingen tijdens schoolvakanties. • Voorzien van een inschrijf- en registratiesysteem voor vooropvang, na-opvang, woensdagnamiddagopvang en vakantieopvang. Plaats van dienstverlening: diverse scholen op het grondgebied van Sint-Gillis-Waas: • BKO Meerdonk, Margrietstraat 14C in deelgemeente Meerdonk • BKO De Klinge, Hulststraat 42 in deelgemeente De Klinge • BKO De Bron, Buitenstraat 2 in deelgemeente De Klinge • BKO ‘t Kalf, Stroperstraat 5A in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO Sint-Pauwels, Klapdorp 9B in deelgemeente Sint-Pauwels • BKO Hoogeinde, Sint-Niklaasstraat 136 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO De Klimop (enkel voorschoolse kortopvang), Kerkstraat 91 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO ’t Kuipertje, Kardinaal J. Cardijnstraat 11 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas
Interne Kennung: PPP00U-3618/5057/2025-01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-01_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 80110000 Vorschulunterricht, 80100000 Grundschulunterricht