2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spycharko-ładowarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spycharko-ładowarek . 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/84/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa spycharko-ładowarek w ilości 34 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 17 kpl. zamówienie opcjonalne - 17 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w § 2 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – Wzór Umowy; 2.Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w § 2 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – Wzór Umowy, nie później jednak niż do 90 dni od dnia podpisania Umowy; 3.Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej; 4.Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej; 5.Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.