See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van twee vuilnisophaalwagens (MTM 19 ton en MTM 26 ton)
Beschreibung: Aankoop en levering van twee vuilnisophaalwagens (MTM 19 ton en MTM 26 ton)
Interne Kennung: AKD-2024/049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2024/049 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Twee vrachtwagenchassis met cabine (MTM 19 ton en MTM 26 ton)
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle
Los: LOT-0002
Titel: AKD-2024/049 - 2
Beschreibung: Perceel 2: bovenbouw (2 stuks) voor de ophaling van vuilnis (min. 18 m³ en min. 21 m³)
Interne Kennung: 2