425406-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen – RD – Provádění izolatérských prací v rámci logického celku Strojovna, logického celku Venkovní objekty, logického celku Stavba Jaderné elektrárny Dukovany
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD – Provádění izolatérských prací v rámci logického celku Strojovna, logického celku Venkovní objekty, logického celku Stavba Jaderné elektrárny Dukovany
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody s názvem „RÁMCOVÁ DOHODA - PROVÁDĚNÍ IZOLATÉRSKÝCH PRACÍ V RÁMCI LOGICKÉHO CELKU STROJOVNA, LOGICKÉHO CELKU VENKOVNÍ OBJEKTY, LOGICKÉHO CELKU STAVBA JADERNÉ ELEKTRÁRNY DUKOVANY‟, která je zadávaná formou Jednacího řízení s uveřejněním dle § 161 ZZVZ. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody je závazek Dodavatele na své náklady a nebezpečí pro Objednatele za podmínek uvedených v RD a v Dílčích smlouvách, zajistit pro Objednatele na základě Dílčích smluv Objednatelem požadovaný objem hodin příslušných výkonů, spočívající v provádění izolatérských prací, zejména níže specifikovaných činností: • demontáž/montáž izolací na strojní technologii dle technologického postupu - zejména izolace potrubí, ohybů, přírub, armatur, tvarovek, tlakových nádob, vč. oplechování • další související technické činnosti – montáž/demontáž pomocných konstrukcí, – příprava a čtení stavební, technické a prováděcí dokumentace pro izolace, – stanovení pracovních postupů, prostředků a metod dle technické dokumentace, – vyhotovení technických zpráv, protokolů, – nakládání s materiály a odpady, dodržování BoZP a požární ochrany • činnosti profese izolatér, technolog, projektant • případné další činnosti spojené s údržbou zařízení Provozovatele zařazeného do technologických celků, které jsou součástí LC CS, LC CV, LC CT Jaderné elektrárny Dukovany.
Vorherige Bekanntmachung410847-2024
Interne KennungN006/24/V00020530
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.