42541-2024 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych i sprzętu jednorazowego do laboratorium
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych i sprzętu jednorazowego do laboratorium
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych i sprzętu jednorazowego do laboratorium.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki 2.1 - 2.7 do SWZ
Interne Kennung: POR-ZP.3720.4/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego do laboratorium
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego do laboratorium. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do badań z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą aparatury
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do badań z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą aparatury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań HLA B27 genetycznie wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań HLA B27 genetycznie wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań metodami BLOT,IFA i ELISA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań metodami BLOT,IFA i ELISA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań metodą CLIA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań metodą CLIA wraz z dzierżawą urządzeń do ich wykonywania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań immunoenzymatycznych metodą BLOT
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań immunoenzymatycznych metodą BLOT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi wraz z dzierżawą automatycznego czytnika do OB
Beschreibung: Sukcesywna dostawa systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi wraz z dzierżawą automatycznego czytnika do OB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7. do SWZ
Interne Kennung: pakiet nr 7