2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky pro učebny č. 206, 225 a 226 v objektu F2 (Holice)
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je: a) dodávka, instalace, konfigurace, programování a zprovoznění kompletního vybavení prvky AV techniky v učebnách č. 206, 225 a 226 v objektu F2 v areálu Univerzity Palackého v Olomouci, Šlechtitelů 27, Olomouc – Holice; b) zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem (pracovníky) a zajištění záručního servisu této AV techniky; c) dodávka veškerých metalických propojení a kabeláže a ostatní instalační materiál, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění a zajištění jeho provozuschopnosti, včetně provedení provozních zkoušek; d) propojení nových dodávek se stávajícími systémy Zadavatele, které jsou uvedeny v příloze č. 4 zadávací dokumentace; e) zpracování dokumentace skutečného provedení předmětu plnění a její předání Zadavateli 1x v elektronické podobě, předání soupisu nastavených parametrů a datových bodů řídícího systému včetně předání zálohy software naprogramovaného řídícího systému na vhodném nosiči dat, zpracování provozního řádu pro používání předmětu plnění, zpracování a předání úplné průvodní dokumentace k dodávanému předmětu plnění, zejména zákonných dokladů, návodů k obsluze, bezpečnostních pokynů apod.; f) zajištění drobných zednických a přidružených prací, vyžádá-li si to realizace předmětu Veřejné zakázky; g) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci z místa plnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů; h) součástí předmětu plnění je i zajištění dopravy do místa plnění. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Projektovou dokumentací, Cenovou kalkulací a závazným Zněním smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PřF/UPOL - Dodávka vybavení AV techniky pro učebny č. 206, 225 a 226 v objektu F2 (Holice)