See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi prania wraz z wynajmem bielizny pościelowej na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania wraz z wynajmem bielizny pościelowej na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. przy ul. Stępińskiej 19/25 w Warszawie, według opisu przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie ilości i zamówienia stanowi załączniki nr 3 do SWZ – Formularz ilościowo-asortymentowo oraz załączniki nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 347264-2026
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi prania wraz z wynajmem bielizny pościelowej na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.