2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging LAN omgeving
Beschreibung: Opdrachtgever wenst met de aanbesteding ‘Vervanging LAN omgeving’ de Belastingdienst LAN infrastructuur in de (Rijks)kantoren, die end of life is, te vervangen. Kantooromgeving bestaande uit ruim 80, in grootte variërende decentrale LAN locaties. De referentiewaarde is gesteld op € 16.500.000,-
Interne Kennung: IUC24-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Om tijdens de gehele looptijd van de Overeenkomst passend te blijven voldoen aan de geformuleerde doelstellingen van deze aanbesteding wenst Opdrachtgever van de mogelijkheid gebruik te kunnen maken om bij de Oplossing behorende licenties, onder deze Overeenkomst, (deels) van on-premise naar een (cloud)dienst te migreren.