2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy sprzętu 1 – razowego do znieczuleń regionalnych oraz 1 – razowych pomp elastomerowych do analgezji okołooperacyjnej.
Beschreibung: dostawy sprzętu 1 – razowego do znieczuleń regionalnych oraz 1 – razowych pomp elastomerowych do analgezji okołooperacyjnej.”
Interne Kennung: ZP.381.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122410 Pumpen für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawy sprzętu 1 – razowego do znieczuleń regionalnych
Interne Kennung: 58/26-1
Los: LOT-0002
Beschreibung: dostawy 1 – razowych pomp elastomerowych do analgezji okołooperacyjnej
Interne Kennung: 58/26-2
Haupteinstufung (cpv): 42122410 Pumpen für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie