2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL – Dodávka interiérového vybavení pro učebny 206, 225 a 226 v objektu F2 (Holice)
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž interiérového vybavení v rekonstruovaných učebnách m. č. 206, 225 a 226 ve 2. NP objektu s označením F2, v areálu Univerzity Palackého v Olomouci, Šlechtitelů 27, Olomouc – Holice. Jedná se o vybavení prostor dvou učeben a jedné PC učebny. Součástí předmětu Veřejné zakázky je také: - zpracování dodavatelské a výrobní dokumentace před vlastní realizací. Výrobní dokumentaci je dodavatel povinen před vlastní realizací dodávky interiérového vybavení ev. před zadáním výroby jednotlivých prvků odsouhlasit se Zadavatelem, - zpracování dokumentace skutečného provedení dodávky interiéru 1x v elektronické podobě, - úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní montáži v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, z místa plnění, - zaměření místa plnění před zahájením výroby, doprava na místo plnění, montáž, vč. veškerého montážního materiálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PřF/UPOL – Dodávka interiérového vybavení pro učebny 206, 225 a 226 v objektu F2 (Holice)