See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na adres Politechnika Warszawska, Wydział Transportu, ul. Koszykowa 75 00-662 Warszawa. Szczegółowe określenie zakresu gwarancji, pełny opis techniczny dla przedmiotu zamówienia oraz pozostałe wymagania stawiane przez Zamawiającego zawarte są w załączniku nr 10 „Projektowane postanowienia umowy” oraz załączniku nr 11 „Opis przedmiotu zamówienia” do SWZ. Parametry oferowanego przez Wykonawcę sprzętu zawiera Załącznik nr 2 do Formularza oferty – opis przedmiotu zamówienia – formularz oferowanego sprzętu. Kod główny CPV dla przedmiotu zamówienia: 30200000-0 Sprzęt związany z komputerami. Postępowanie podzielono na części jak poniżej ze wskazaniem kodu Wspólnego Słownika Zamówień CPV: Cześć I: Komputery stacjonarne: CPV 30213300-8 Komputer biurkowy Cześć II : Laptopy: CPV 30213100-6 Komputery przenośne Cześć III: Urządzenia wielofunkcyjne (kserokopiarka/skaner/drukarka) CPV: 30121100-4 Drukarki Cześć IV: Akcesoria komputerowe: CPV 30237200-1 Akcesoria komputerowe, CPV 30232000 Sprzęt peryferyjny, CPV 30237460 Klawiatury komputerowe. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie, trzy lub wszystkie cztery części zamówienia.
Interne Kennung: WT/PN/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery stacjonarne
Beschreibung: Zakup 18 zestawów komputerów stacjonarnych z monitorami i 1 komuptera specjalistycznego
Interne Kennung: WT/PN/01/2026 - cz. 1 komutery stacjonarne
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Menge: 19 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na fakt, że na liczbę sprzętu komputerowego potrzebnego do zapewnienia prawidłowego procesu dydaktycznego na Wydziale Transportu, mają wpływ czynniki niemożliwe do przewidzenia przez Zamawiającego w chwili udzielania zamówienia, w przypadku gdy np. liczba uczestników studiów, przewidywana liczba kandydatów na studia podyplomowe będzie znacznie wyższa od wartości pierwotnie planowanych, Zamawiający celem realizacji zwiększonych potrzeb dot. zakupu sprzętu komputerowego wykazanego w załączniku nr 1 do wzorcowych postanowień Umowy, dopuszcza w ramach prawa opcji możliwość rozszerzenia liczby zamawianego sprzętu komputerowego dostarczanego w ramach zamówienia podstawowego (ten sam typ), na warunkach Umowy, wg zasad: dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego w momencie zawarcia Umowy, określonego we wzorcowych postanowieniach Umowy. Zmawiający z prawa opcji może skorzystać do 30.05.2027 r. Szczegółowy opis warunków dot. prawa opcji znajdują się w załączniku nr 10 do SZW – wzorcowe postanowienia umowne.
Los: LOT-0002
Titel: Komputery przenośne laptopy
Beschreibung: Zakup 11 laptopów
Interne Kennung: WT/PN/01/2026 - cz. 2 Komputery przenośne laptopy
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 11 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Zakup 3 urządzeń wielofunkcyjnych (kserokopiarka/skaner/drukarka)
Interne Kennung: WT/PN/01/2026 - cz. 3 Urządzenia wielofunkcyjne
Haupteinstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Akcesoria komputerowe
Beschreibung: Zakup 30 akcesoriów komputerowych
Interne Kennung: WT/PN/01/2026 - cz. 4 Akcesoria komputerowe
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Menge: 30 Stück