2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY MODULATORÓW CFTR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku stosowanego w leczeniu mukowiscydozy tj. modulatorów CFTR w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 24/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modulatory CFTR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku stosowanego w leczeniu mukowiscydozy tj. modulatorów CFTR w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI: 1)Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku objęcia przedmiotowego produktu leczniczego refundacją w ramach programu lekowego B.112 „Leczenie chorych na mukowiscydozę”. 2)Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości produktów leczniczych objętych zamówieniem podstawowym, określonych w Formularzu cenowym, o następujące ilości: a)Deutiwakafor + Tezakaftor + Wanzakaftor, 50 mg + 20 mg + 4 mg, opakowanie zawierające 84 tabletki – zwiększenie maksymalnie o 30 opakowań; b)Deutiwakafor + Tezakaftor + Wanzakaftor, 125 mg + 50 mg + 10 mg, opakowanie zawierające 56 tabletek – zwiększenie maksymalnie o 30 opakowań. 3)Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. 4)Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy jednostronnego oświadczenia Zamawiającego i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. 5)Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. 6)Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).