2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Wadenoijenlaan e.o. te Tiel
Beschreibung: De doelstellingen van dit project zijn als volgt: 1. Vervangen van de bestaande riolering om structurele gebreken en verzakkingen te verhelpen en de betrouwbaarheid van het rioolstelsel te verbeteren. 2. Aanpassen van de verharding (asfalt en elementenverharding) zodat deze aansluit bij het actuele gemeentelijk beleid en de gewenste ruimtelijke kwaliteit. 3. Vergroten van de klimaatbestendigheid van de wijk door het afkoppelen van regenwater van het gemengde rioolstelsel. 4. Verbeteren van de leefomgeving door een herinrichting van de openbare ruimte die aansluit bij de wensen en behoeften van bewoners. 5. Integrale aanpak van de buitenruimte, waarbij groenvoorzieningen, verkeersveiligheid en gebruikscomfort worden meegenomen. Zie contractdocumenten.
Interne Kennung: 2022130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Hoofdperceel Zie contractdocumenten.
Interne Kennung: 1