425601-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – ICT-hardware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-hardware
Beschreibung: Opdrachtgever wil een nieuwe Europese aanbesteding voor ICT-hardware succesvol afronden en per 1 mei 2025 één (1) Raamovereenkomsten aangaan. Opdrachtgever streeft naar een samenwerking met drie (3) Opdrachtnemers die de volgende producten tegen marktconforme prijzen kunnen leveren: fat client computers, thin client computers, Chromebooks, laptops, smartphones, tablets, monitors, netwerkapparatuur & bekabeling, audiovisuele apparatuur, videoconferencing apparatuur, TV schermen, mediazuilen en overige randapparatuur. De opdrachtwaarde wordt geschat op circa € 2.600.000,00 exclusief BTW over 4 jaar.
Interne Kennung: SHN2411
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: Zie opdracht omschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de raamovereenkomst betreft twee (2) jaar met daarbij de optie voor Opdrachtgever om de Raamovereenkomsten twee (2) keer te verlengen voor de duur van één (1) jaar.