See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa obwodnicy Ostrowca Świętokrzyskiego DK 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: projekt i budowa obwodnicy Ostrowca Świętokrzyskiego DK9
Interne Kennung: 2410.1.2019.mj
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa odcinka drogi klasy GP o długości około 2,56 km łączącego węzeł „Brezelia” z drogą krajową nr 9 (wylot z Ostrowca Świętokrzyskiego w kierunku Rzeszowa) w rejonie miejscowości Jędrzejów. Inwestycja obejmuje: — budowę odcinka drogi klasy GP, — rozbudowę jezdni drogi krajowej nr 9, — rozbiórkę istniejącej łącznicy węzła Brezelia oraz budowę nowego odcinka, — rozbiórkę istniejącego odcinka drogi gminnej oraz budowę nowego odcinka drogi, — budowę skrzyżowania typu rondo, — rozbiórkę istniejącego trzywlotowego skrzyżowania DK nr 9 z DG 02206, — przebudowę DG 000219T, relacji Jędrzejów–Denkówek, — budowę dróg dojazdowych, — budowę punktu kontroli pojazdów ITD, — budowę odcinków chodników, — budowę wiaduktu W-1 w ciągu drogi obwodowej, — budowę mostów stanowiących jednocześnie przejścia dla małych zwierząt, — budowę przepustów, — odcinkową budowę sieci kanalizacji deszczowej, — budowę zbiornika retencyjnego, — budowę ogrodzenia wzdłuż zbiornika retencyjnego, — odcinkową budowę sieci oświetlenia drogowego, — budowę kanału technologicznego, — budowę elementów ochrony środowiska, — rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania terenu, — budowa skrzyżowań oraz zjazdów indywidualnych, publicznych, — przebudowę i zabezpieczenie kolidujących odcinków infrastruktury technicznej, — urządzenia BRD, — oczyszczenie i udrożnienie istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników, — wszelkie roboty wynikające z konieczności podłączenia odcinka do istniejącego układu komunikacyjnego.