425651-2025 - Wettbewerb
Belgien – Versicherungen – groepsaankoop afsluiten diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Kasterlee, lokaal bestuur Beerse en lokaal bestuur Vosselaar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelgroepsaankoop afsluiten diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Kasterlee, lokaal bestuur Beerse en lokaal bestuur Vosselaar
BeschreibungVoorwerp van deze diensten: Het afsluiten van diverse verzekeringen voor lokaal bestuur Kasterlee, lokaal bestuur Beerse en lokaal bestuur Vosselaar. De opdracht betreft volgende verzekeringstakken: - Personen - Burgerlijke aansprakelijkheid - Zaakschade - Motorrijtuigen
Interne KennungPPP00L-1973/5104/2025021
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025021_1